SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kulüpler Birliği’nin yeni başkanı Ahmet Nur Çebi!

FUTBOL | 05.02.2021 18:31

Kulüpler Birliği’nde Mehmet Sepil’den boşalan başkanlık koltuğunun yeni sahibi Ahmet Nur Çebi oldu.

Kulüpler Birliği’nin yeni başkanı Ahmet Nur Çebi!

Bilindiği üzere Mehmet Sepil, Kulüpler Birliği’ndeki başkanlık görevinden bir süre önce kendi isteği ile ayrılmıştı. Bunun üzerine yeni başkanını seçmek için bugün toplanan Kulüpler Birliği’nde tek aday olan Ahmet Nur Çebi, bu göreve geldi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığına seçilen Ahmet Nur Çebi'yi şu sözlerle tebrik etti:

“Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısında başkanlığa seçilen Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'yi tebrik ediyorum. Ahmet Nur Çebi'ye çalışmalarında başarılar diliyorum. Başkanlık görevini devreden Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'e de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Toplantının ardından konuşan Ahmet Nur Çebi ise, “Kulüp başkanlarının beni aday göstermesi, başkan seçmeleri benim için onurdur. "Sahada mücadele ama perdenin diğer tarafında birlik ve beraberlik içerisinde sorunlarımızı çözmek amaçlarımızdan biridir. Hayırlı uğurlu olsun. Kulüplerimizin her biri taraftarlarla buluşmak istiyor. Bununla ilgili bir adım atıldı. Çok istekliyiz ama pandeminin bu duruma zarar vereceğini düşünüyoruz. Toplumun sağlığı her şeyden önde geliyor. Yayıncı kuruluş ile tekrar bir görüşme gerçekleştireceğiz. Kulüplerimizin mevcut yayın haklarından başka şekilde de gelir elde etmesini sağlayacak görüşmeler en kısa sürede başlayacaktır.” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya