SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

La Liga, 8 Haziran’da geri dönüyor

FUTBOL | 23.05.2020 17:01

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında; La Liga’nın 8 Haziran’dan itibaren devam edebileceğini açıkladı.

La Liga, 8 Haziran’da geri dönüyor

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, La Liga için başlama tarihini açıkladı. Başbakan Pedro Sanchez, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında; liglerin 8 Haziran’dan itibaren başlayabileceğini açıkladı.

Koronavirüsün Avrupa’da en çok etkilediği ülkelerden biri olan İspanya’da, hükümet görevlileri salgına yönelik konulan kuralları yavaştan esnetmeye başlıyor. Bu doğrultuda; ilk olarak futbol sektöründe büyük bir adım atılarak, liglerin devam etmesine yönelik bir karar alındı.

Pedro Sanchez, bugün yaptığı açıklamada, “İspanya, gereken her şeyi yapmıştır. Artık herkes için yeni bir ufuk söz konusu durumdadır. Yavaşça, birçok günlük aktiviteyi gerçekleştirme zamanı gelmiş bulunuyor. La Liga’yı, 8 Haziran’dan itibaren başlatmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu doğrultuda, La Liga Yönetiminin ise dönüş takvimi çalışmalarına başladığı ve bu programın önümüzdeki günlerde açıklanacağı duyuruldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya