SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Arjantinli aşıklar da akıma katıldı

FUTBOL | 04.04.2020 12:28

Berberler kapalı olunca futbolcular kendi saçlarını kesti. Lautaro Martinez ve sevgilisi Agustina Gandolfo ise birbirlerine kuaförlük hizmeti verdi.

Arjantinli aşıklar da akıma katıldı

Koronavirüs, insanoğlunu adeta evlerine hapsetti... Salgın, spor dünyasını da etiklerken yıldız oyuncular, uzlete çekildi. İzole bir yaşam geçiren ve dış dünyayla olan bağlarını fiziksel olarak koparan yıldızlar, birçok akıma öncülük ettiler...

Uzun süredir evlerinde olan ve karanti süresinin daha da uzun olacağının farkına varan futbolcular, yeni yeni uğraşlar buldular. Tuvalet kağıdı sektirme, freestyle gibi meşgaleler bulup bunu tüm spor dünyasına yayan sporcular, 'evdeki mahkumiyetlerini' bu şekilde bastırmaya çalıştılar.

Bu uzun süre zarfında bazı fiziksel ihtiyaçlar da doğdu haliyle... Örneğin; saçlarının uzaması gibi... Hector Bellerin, karnatina döneminde ne kadar sıkılmışsa; uzun saçlarından feragat etti. Eden Hazard, Anthony Martial, Burak Yılmaz, Ümit Özat, David Beckham gibi önemli isimler; berberlerin kapalı olması nedeniyle kendi kendilerine tıraş oldular.

Inter'in Arjantinli yıldızı Lautaro Martinez, farklı bir yola başvurdu. Sevgilisi Agustina Gandolfo ile yaptığı paylaşımlarla gündem olan ikili, birbirlerinin saçlarını kestiler. Öyle yalap şalap değil; şekilli şüküllü...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya