SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Lautaro Martinez'in menajerinden Messi itirafı

FUTBOL | 11.04.2020 20:04

Lautaro Martinez'in menajeri Alberto Yaque, temsilcisi olduğu futbolcusunun; ileride bir tarihte Lionel Messi’yle oynayabileceklerini açıkladı.

Lautaro Martinez'in menajerinden Messi itirafı

Son zamanlarda adı sıkça Barcelona’yla anılan Lautaro Martinez için, menajerinden Katalan ekibine açık kapı bırakıldı. Planeta 947'ye röportaj veren Alberto Yaque, temsilcisi olduğu futbolcusu hakkında “Kim Messi’yle oynamaz ki? herkesin hayali” ifadelerini kullandı. Yaque, futbolcusuna şu anda hiçbir teklif gelmediğini belirtirken, ileriki bir tarihte oyuncusunun satılabileceğini açıkladı.

“KİM MESSİ’YLE OYNAMAK İSTEMEZ Kİ? HERKESİN HAYALİDİR”

Martinez’in transfer süreciyle alakalı konuşan Yaque, “Kim Messi’yle oynamak istemez ki? Her futbolcunun hayalidir. Oyuncum, milli takımda oynadıkları maçtan sonra bunun rüya gibi bir his olduğunu itiraf etmişti. Martinez, biraz içine kapanık biridir, kapalı kutudur. Ona kalkıp nerede oynamak istiyorsun diye sorsan, ağzından hiçbir şey alamazsın. Bütün büyük takımlar Martinez’le ilgileniyor ama bize gelmiş bir teklif henüz yok” ifadelerini kullandı.

Lautaro Martinez’in sözleşmesi, 2023 yılında sona erecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya