SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Leo Schwechlen'den Türkiye itirafları!

FUTBOL | 06.11.2020 11:54

Erzurumspor'un Fransız sol beki Leo Schwechlen, ülkesinin basınıyla özel bir röportaj gerçekleştirdi.

Leo Schwechlen'den Türkiye itirafları!

Göztepe ile olan kontratını feshettikten sonra daha önce bir sezon formasını giydiği Erzurumspor'a geri dönen Leo Schwechlen ülkesinin basınına konuştu. L'est Republicain gazetesiyle özel bir röportaj gerçekleştiren Fransız sol bek, Türkiye'deki hayatıyla ilgili önemli itiraflarda bulunurken şunları kaydetti:

"Göztepe ile olan kontratımı feshedip Erzurumspor'a transferin son günü imza atmam arasında üç buçuk ay var. Türkiye, benim ikinci evim. Burada hayat konforlu ve kendimizi iyi hissediyoruz. Çocuklarım okula gidiyor ve kızım Türkçe konuşuyor. Beş yıldır bu ülkedeyim ve ismim artık biliniyor. Kulüpler, oyuncular ve antrenörler beni tanıyor. Süper Lig'in seviyesi de çok yüksek. Dolayısıyla genç Fransız futbolculara Türkiye'ye öncelik vermelerini öneririm.

Erzurumspor'da başkanı ve teknik heyeti tanıyorum. Hocamız, iki yıl önce olduğu gibi Mehmet Özdilek. O zamanlar çok kritik bir durumdaydım. Şimdiyse çok daha iyi işler çıkarıyorum. Şu an %100'ümde değilim. Arka arkaya maçlar oynadıkça tam anlamıyla hazır olacağım. Dört ay boyunca ciddi bir şekilde çalıştım ama tek başımaydım. Formumu yavaş yavaş yakalıyorum."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya