SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Levent Şahin: Gördüğümüz farklı olaylar var!

FUTBOL | 18.12.2020 22:17

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Fatih Karagümrük karşısında aldıkları mağlubiyetin ardından mücadelenin hakemine yönelik eleştirilerde bulundu.

Levent Şahin: Gördüğümüz farklı olaylar var!

Fatih Karagümrük’e 2-1 mağlup olan Galatasaray’da Fatih Terim’in de kırmızı kart görmesinin ardından, yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuşan isim sarı-kırmızılıların yardımcı antrenörü Levent Şahin oldu.

Levent Şahin, “Maçta iki takım da galibiyet için istekliydi. Maalesef hocamız atıldı bugün. Diğer kulübelere ve teknik adamlara da bakılmalı ve sonra bu olay değerlendirilmeli diye düşünüyorum. Yorumcular da bunu muhakkak yapacaklardır.” açıklamaları ile maçın hakeminin Fatih Terim'e verdiği kırmızı kart kararını eleştirdi.

“Dile getirmek istemiyorum ama hakemin çok iyi niyetli olduğunu söyleyemiyorum. Gördüğümüz farklı olaylar var. Olaylar böyle olunca sonucun önüne geçen bir hakem var maçta maalesef.” sözlerini de dile getiren Levent Şahin, futbolun önüne geçen unsurların olduğunu söyledi.

“BİZİM İŞİMİZE YARAYACAK BİR MAÇ OLDU”

Alınan mağlubiyete de değinen Şahin, “Biz Galatasaray'ız. Duygularımızı nasıl yaşayıp yöneteceğimizi ve yönlendireceğimizi çok iyi biliriz. Bizim işimize yarayacak bir maç. Bundan sonraki süreçte Galatasaray'ın büyüklüğünü gösterip önümüzdeki maçlara odaklanacağız.” ifadeleri ile de bu maçın ders olacağını söyledi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya