SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Levent Şahin: Orta hakeme VAR; VAR’a da orta hakem müdahale etti!

FUTBOL | 10.04.2021 22:06

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Fatih Karagümrük karşılaşmasının ardından hakem ve VAR kararlarını eleştirdi.

Levent Şahin: Orta hakeme VAR; VAR’a da orta hakem müdahale etti!

Fatih Karagümrük karşısında sahadan 1-1’lik eşitlik ile ayrılan Galatasaray’ın yardımcı antrenörü Levent Şahin, maçın hakem ve VAR kararlarına yönelik sert eleştirilerde bulundu.

Levent Şahin, “Yedlin hastaneye gidiyor. Kırık şüphesi var. Ama biz bu pozisyonda oyunla ilgili mesajı aldık. Oyun bize ait. Eksi ve artıyı değerlendiririz ama sanırım saha içinde 20. dakikadan itibaren Riva'yla ilgili seste ve görüntüde bir problem oldu. Orta hakemin verdiği karara VAR müdahale ediyor, VAR'ın aldığı karara orta hakem müdahale ediyor. Uzaktan yakından iyi niyeti olmayan bir hakem grubu ile karşılaştık. Oyunu etkileyecek çok nokta kararlar verildi. Çok üzgünüm.” ifadeleri Jermain Lens’e, Yedlin’e yaptığı müdahale sonrası kırmızı kart gösterilmemesine tepki gösterdi ve hakem kararlarını eleştirdi.

Şahin, “Gol yiyene kadar istediğimiz şekilde gididyordu her şey. Gole de hemen reaksiyon verdik ama dediğim gibi bizim dışımızda gelişen olaylar vardı.” şeklinde de konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya