SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Levent Şahin: Rakibimiz 1 puan için gelmiş

FUTBOL | 02.01.2021 22:10

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Antalyaspor ile oynanan mücadelenin ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Levent Şahin: Rakibimiz 1 puan için gelmiş

Omar Elabdellaoui için bu maçı kazanmayı arzuladıklarını ifade eden Levent Şahin, "Bu maçı Omar için kazanmamız gerekiyordu. Bunu beceremedik. Onun için çok üzgünüz. İstekli, hazır ve maçın bilincinde olan bir oyuncu grubu ile sahaya çıktık. Yalnız ilk 45 dakika savunma yapan bir takımla karşılaştık. 3. bölgede bütün varyasyonlarımızı denememize rağmen ilk devre sonuç alamadık. 51. dakikada Emre'nin kırmızı kart görmesiyle yaklaşık 45 dakika 10 kişi oynadık. Bu da oyun içinde bize belli oyunculara fazla yük bindirdi. Rakibimizin kırmızı karttan sonra hücum edeceğini düşünerek biz de daha çok oynamaya ve hücum etmeye çalıştık. Maalesef 3-6-1 şeklinde devam eden oyunda kapanan takımı açamadık. Galatasaray için bahane değil. Elimize geçen fırsatları değerlendirebilseydik; bu savunmada ancak bu kadar fırsat yaratılırdı. O yüzden kaybedilen puanlar olarak düşünüyorum. Anladığımız kadarıyla rakip bir puan için gelmişti. Bizim için kaybedilen iki puan var." diye konuştu.

Falcao'nun sakatlanarak oyundan çıkmasının takımı etkileyip etkilemediği sorulan Levent Şahin , "Hamle oyuncusu olarak ikinci devre Falcao'yu aldık. Aynı bölgeden sakatlandığını söyledi. Doktorlar daha sağlıklı bilgiyi verecektir. Falcao'yu bir hamle oyuncu olarak düşünmüştük, o yüzden çıkışı bizi etkiledi. Oyunu çözebilecek tarzda düşündüğümüz bir oyuncuydu. Emre'nin de kırmızı kart görmesiyle oyunda belli oyunculara çok fazla yük bindi."  yanıtını vererek sözlerini noktaladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya