SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Linnes'in kızı; Emma'nın utangaç Türkçe'si

FUTBOL | 27.08.2020 16:11

Martin Linnes, eşi Elisabeth ve kızı Emma ile GS TV'deki Sarayın Yıldızları'na konuk oldu. Linnes'in kızı; Emma'nın Türkçe'yi utangaç konuşması; komik anlara sahne oldu.

Linnes'in kızı; Emma'nın utangaç Türkçe'si

Galatasaray'ın Norveçli sağ beki; Martin Linnes, idmanlardan arta kalan kısmı ailesine ayırıyor. Eşi; Elisabeth ve kızı; Emma ile GS TV'de yayınlanan Sarayın Yıldızları adlı programa konuk olan 28 yaşındaki sağ bek, samimi açıklamalara imza attı.

Elisabeth ve Martin, kızlarına Türkçe konuşturmak için teşviklerde bulunsa da; utangaç tavırlarıyla dikkat çeken Emma'nın bu girişimi pek de sonuç vermedi. Topa giren Linnes, "Emma da tıpkı babası gibi... Çekingen ve sessiz" karşılığını verdi.

Bu eğlenceli anların dışında; Linnes ailesinin kendi aralarında düzenlediği yarışmalar da ekranlara geldi. Türkçe konuşma konusunda utangaç tavırlarıyla dikkat çeken Emma'nın oyunlarda anne ve babasının gözünün yaşına bakmadığı görüldü.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya