SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Arjantinli yıldız antrenmanını çocuğuyla birlikte gerçekleştirdi

FUTBOL | 02.04.2020 15:19

Lionel Messi, tüm sporcular gibi antrenmanlarını evde sürdürürken, çocuğuyla birlikte yaptığı hareketler sosyal medyada 1 numaraya yerleşti.

Arjantinli yıldız antrenmanını çocuğuyla birlikte gerçekleştirdi

Bu kez sosyal medyanın en çok konuşulan videosu Lionel Messi’nin evde kaydettiği görüntüler oldu. Corona virüs hastalığı sebebiyle tüm sporcular gibi Messi de vaktini evde geçiriyor. Bu esnada fizik gücünü kaybetmemek için antrenmanlarını diğer futbolcular gibi yıldız oyuncu da evinde sürdürüyor.

Arjantinli yıldız, evde idmanlarına devam ederken, ailesiyle vakit geçirmekten de geri kalmıyor. İyi bir aile babası olan Messi, çalışmalarında çocuğunu yanından eksik etmiyor. Kimilerine göre dünyanın en iyi futbolcusu olarak tabir edilen Lionel Messi; dün gerçekleştirdiği antrenmanda hareketleri çocuğuyla birlikte yaptı. Bu görüntüleri kendi sosyal medya hesaplarından paylaşan Arjantinli yıldızın videosu kısa sürede milyonlara ulaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya