SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Lionel Messi karamsar konuştu

FUTBOL | 31.05.2020 19:13

Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi oldukça karamsar konuştu. 32 yaşındaki futbolcu, artık futbolun eskisi gibi olamayacağını söyledi.

Lionel Messi karamsar konuştu

Barcelona’nın süper yıldızı Lionel Messi, karamsar açıklamalar yapmaya devam ediyor. El Pais’e konuşan 32 yaşındaki yıldız futbolcu, koronavirüs sürecinde yaşanan hadiselerin futbola yıllarca yansıyabileceğini söylerken; bu sporun eskisi gibi olamayacağını ifade etti.

“NORMAL HAYAT DA FUTBOL DA BİR DAHA ASLA ESKİSİ GİBİ OLAMAYACAK”

11 Haziran’da yeniden başlayacak La Liga hakkında konuşan Messi, “Birçoğumuz, koronavirüs süreci bittikten sonra dünyanın nasıl bir hal alacağına dair şüpheler duyuyor. İnsanlar, evlerde kalmaktan ziyade çok daha fazla zor süreçlerden geçti. Aile fertlerini, arkadaşlarını kaybedenler oldu. Sevdiğiniz bir çok insanı göremediğiniz günler oldu. Bu süreçte çok fazla kötü şeyler gördük ama sevdiklerinizi kaybetmekten daha acı bir şey olamaz. Bence bu haksızlık. Normal hayat da futbol da bir daha asla eskisi gibi olamayacak” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya