SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Lionel Messi'den, Antoine Griezmann'ın amcasına sert cevap!

FUTBOL | 19.11.2020 12:57

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Antoine Griezmann'ın amcasının kendisine yönelik yaptığı eleştirilere çok sert yanıt verdi...

Lionel Messi'den, Antoine Griezmann'ın amcasına sert cevap!

Barcelona'ya imza attığı günden bu yana beklenen performansın altında kalan Antoine Griezmann, bir türlü form yakalayamadı. Bunun üzerine konuşan Fransız futbolcunun amcası Emmanuel Lopes, suçu Lionel Messi'nin üstüne attı. Lopes'in yanı sıra Griezmann'ın eski menajeri Eric Olhats da bu durumdan dolayı Messi'yi suçlayan isimler arasında olunca; Arjantinli yıldız suskunluğunu bozdu.

LOPES: "MESSI'YLE KOLAY DEĞİL"

Amca Lopes, El Chiringuito'ya yaptığı açıklamada, "Griezmann, Barça'daki ilk 6 ayında form tutturamayacağını zaten kabullenmişti. Ama ben bu adaptasyon sürecinin tüm yıl boyunca devam edeceğini beklemezdim. Kulüpte neler çevrildiğini biliyorum, Messi'yle bazı şeyler kolay değil. Messi, Barcelona'da yeteri kadar iyi çalışmıyor. Takımın antrenman programı bazı oyunculara göre düzenleniyor." demişti.

"HERKESİN PROBLEMİ OLMAKTAN BIKTIM"

Arjantin Milli Takımı'ndan dönen Lionel Messi ise, bu açıklamaların ardından basın mensuplarına, "Herkesin problemi olmaktan bıktım" dedi.

Bu sezon Barça'yla oldukça problem yaşayan Lionel Messi'nin adı, son zamanlarda sıklıkla Manchester City'le anılıyordu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya