SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Liverpool’dan futbolculara şok ceza!

FUTBOL | 14.04.2020 20:44

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, görüntülü konuşma sistemiyle yapılan antrenmanlara geç kalan futbolculara para cezası verildiğini söyledi.

Liverpool’dan futbolculara şok ceza!

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, kulübün resmi internet sitesinde koronavirüsle alakalı açıklamalar yaptı. Pandeminin futbol için farklı bir deneyim olduğunu ifade eden Alman teknik adam, online antrenmanlardan da zevk aldığını belirtti.

“ANTRENMANLARI ÇOK SEVDİM”

Evde yapılan idmanlarla alakalı konuşan Klopp, “Antrenmanları çok sevdim, bu kadar beğeneceğimi düşünmüyordum. Futbolculara bakıyorum, bazen çalışmalar 1-2 saat kadar sürebiliyor. Saat 10’da idmanlara başlıyoruz” dedi.

“SAATİ KAÇIRAN FUTBOLCULAR PARA CEZASI ÖDÜYOR”

Antrenmanların sabah saat 10’da başladığını açıklayan Alman teknik adam, “Vaktinde çalışmalara başlamalılar. Saati kaçıran futbolcular para cezası ödüyor. Bir futbolcu eğer çok geç geliyorsa; para cezasını ödeyecek, bunun zorunda. İyi bir teknolojiyle böyle bir duruma yakalanmak, en güzel yanı yine de. 2020’desiniz, görüntülü izleyebiliyorsunuz futbolcuları” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya