SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Liverpool, Manchester City’i CAS’a şikayet etti

FUTBOL | 26.03.2020 16:50

Alman basını, Manchester City’i Avrupa’dan men yemesi için CAS’a şikayet eden 10 kulüpten birinin Liverpool olduğunu iddia etti. Ortalık karıştı.

Liverpool, Manchester City’i  CAS’a şikayet etti

Alman Express gazetesi, Manchester City’nin Avrupa’dan men yemesi konusunu derin detaylarıyla masaya yatırdı. Alman basını City’nin men edilmesi için CAS’a şikayet eden 10 kulübü tam anlamıyla açıklamasa da içlerinden birinin Liverpool olduğunu iddia etti. Haberden sonra durumu öğrenen City yöneticileri, 25 puan önde olan rakiplerine karşı tavır aldı.

CITY: BİZDEN ALTTA OLANLARI ANLIYORUZ AMA SİZ NEDEN ŞİKAYET ETTİNİZ?

Haberin çalkantısı sürmeye devam ederken, City yöneticilerinin de Liverpool’a karşı tavır aldığı ortaya çıktı. Premier Lig’de kendilerinin altında olan kulüplerin şikayetini anladığını ifade eden Manchester ekibinin yetkilileri, Liverpool’a karşı, ’25 puan üstümüzde olan rakibimiz neden bizim aleyhimize dilekçe yazdı?’ siteminde bulundu. Geçtiğimiz sezonun şampiyonu City, 10 kulübün verdiği dilekçelerin ardından UEFA’nın kararıyla, 2 yıl boyunca Avrupa kupalarından men yedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya