SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ljajic Galatasaray’a, Diagne Beşiktaş’a!

FUTBOL | 25.10.2020 10:18

Galatasaray ve Beşiktaş arasında Ljajic-Diagne takası için kollar sıvandı ve görüşmeler başladı.

Ljajic Galatasaray’a, Diagne Beşiktaş’a!

Süper Lig’in iki devi Galatasaray ve Beşiktaş, kadrolarında olan ve istedikleri verimi bir türlü alamadıkları oyuncular için yeni formüller aramaya devam ediyor. Galatasaray’da Diagne, Beşiktaş’ta ise Ljajic, beklenen performansı gösterememeleri sebebi ile yönetimleri düşündürmeye devam ediyor. Oyuncularını satma konusunda maliyetlerinin yüksek oluşu sebebi ile istedikleri sonuca varamayan bu iki kulübün yöneticileri ise çareyi takas formülünde buldu.

Fotomaç’ın haberine göre; Galatasaray ve Beşiktaş arasında Diagne ile Ljajic’in takası için bir fikir alış verişi oldu. Bunun üzerine, siyah-beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi konuyu Sergen Yalçın’a sordu. Sergen Yalçın da bu takas konusuna olumlu baktığını Çebi’ye bildirdi. Bunun üzerine iki kulüp yönetimi bu takasın gerçekleşmesi için somut adımlar atmaya başladı.

Galatasaray’ın Diagne’ye bağlılıktan kurtulma, Beşiktaş’ın ise beklenen katkıyı veremeyen orta saha oyuncusu Ljajic’in yerine golcü bir futbolcuyu kadrosuna katma adına bu hamleyi yapmasının beklendiği de haberde yazıldı. Önümüzdeki süreç içinde ise bu görüşmelerin sonuçlanabileceği belirtildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya