SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Loic Remy, iki hafta sonra saha çalışmalarına başlıyor!

FUTBOL | 18.02.2021 20:54

Çaykur Rizespor, yaptığı açıklama ile tedavi süreci devam eden Loic Remy’nin iki hafta sonra saha çalışmalarına başlamasının beklendiğini duyurdu.

Loic Remy, iki hafta sonra saha çalışmalarına başlıyor!

Sezon başında Çaykur Rizespor kadrosuna katılan ve Süper Lig’e çok hızlı bir giriş yaparak 10 maçta 6 gol atan Loic Remy, daha sonra bir sakatlık yaşamıştı. Karadeniz ekibi ise, 6 Aralık’tan bu yana bu sakatlığından dolayı formasından uzak kalan Fransız yıldızın sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı.

Bu açıklamada, 34 yaşındaki golcü oyuncunun kas sakatlığının tedavisi sırasında kasık bölgesinde meydana gelen bir sorundan dolayı ameliyat olduğu ve rehabilitasyon sürecinin devam ettiği bildirildi. Öte yandan, futbolcunun herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması durumunda iki hafta sonra saha çalışmalarına başlamasının beklendiğine de dikkat çekildi.

Çaykur Rizespor Kulübü tarafından yapılan açıklamanın tamamı ise şu şekilde:

“Sporcumuz Remy'nin kasık bölgesindeki kas sakatlığı nedeniyle hem Rize'de hem de akabinde İstanbul’da gerekli tedavisi yapılmıştır. Ancak bu tedavi sırasında ve eş zamanlı olarak yine kasık bölgesinde yaşadığı ağrıya sebebiyet ve katkı verebilecek başka küçük bir problem daha tespit edilmiş olup, bu sakatlığın ileride sorun yaratmaması adına küçük bir cerrahi müdahale ile çözümlenmesi planlanmıştır. Sporcumuza bu amaçla Almanya’daki bir klinik ile yapılan görüşmeler sonunda başarılı bir operasyon gerçekleştirilmiştir. Bütün bu süreç sporcumuz Remy ile kulübümüzün sağlık ekibi ve yönetim kurulu üyelerimizin karşılıklı istişare ve bilgi paylaşımı marifetiyle bizzat kulübümüz tarafından yönetilmiştir.

Şu an itibari ile profesyonel futbolcumuz Loïc Alex Teliére Hubert Rémy tesislerimizde sağlık ekibimizin yönetiminde rehabilitasyon sürecinde olup, herhangi bir olumsuzluk gelişmediği takdirde iki hafta içinde saha çalışmalarına başlaması planlanmaktadır.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya