SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Lorenzo Insigne'den iyi pizza yapmanın sırları

FUTBOL | 23.03.2020 10:04

Koronavirüs nedeniyle eve kapanan Napoli kaptanı Lorenzo Insigne, fırsat bu fırsat deyip iyi pizza yapmanın sırlarını verdi.

Lorenzo Insigne'den iyi pizza yapmanın sırları

Tüm spor faaliyetleri, koronavirüs nedeniyle neredeyse askıya alındı. Çin'de baş gösterim tüm dünyayı etkisi altına alan virüs, futbol, basketbol, tenis, voleybol, motor sporlarını yapılamaz hale getirdi, organizasyonları durdu. EURO 2020 ve Copa America; 1 yıl ertlense de 2020 Tokyo Olimpiyatları'nın koronavirüs tehlikesi altında yapılmasına karar verildi.

Olimpia'da yanan olimpiyat ateşi; Tokyo'ya ulaştı bile. IOC Başkanı ve Japonya hükümeti; tüm önkemler alındığına dair garanti verse de Kanada ve Avustralya, olimpiyatlara hiçbir sporcusunu göndermeyeceğini açıkladı.

Kısa bir haber tutundan sonra; eve tıkılı kaldığımız bu günlerde sporcular da boş durmuyor. Maç kondisyonlarını kaybetmemek adına bireysel çalışmalarını evlerinde sürdüren yıldız isimler, hayranlarına evde kal çağrılarında bulunuyor.

Virüsün yayılmaması adına önemli olan karantina sürecinde; hayranlarıyla kontak halinde kalan yıldızlar, çeşitli challengelar yaparak evde kalmaya dikkat çekiyor. Tuvalet kağıdı sektirip birbirlerine meydan okumanın yanında, şarkı söyleyenler ve mutfağa girip hünerlerini sergiyelenler de var.

Napoli deyince akla ilk gelen şey pizza... Peki iyi pizza nasıl yapılır? Bunun cevabı da kaptanda... Lorenzo Insigne, Napolili olmanın hakkını verip iyi pizza yapmanın sırrını takipçileriyle paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya