SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Loris Karius’u, Hertha Berlin istiyor!

FUTBOL | 23.05.2020 21:49

Geçtiğimiz ay FIFA’ya giderek Beşiktaş’la olan sözleşmesini tek taraflı fesh eden Alman eldiven Loris Karius’un yeni adresi Hertha Berlin olabilir.

Loris Karius’u, Hertha Berlin istiyor!

Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin, geçtiğimiz ay Beşiktaş’tan ayrılan Loris Karius’la önümüzdeki sezon için anlaşmak istiyor. Goal’de yer alan habere göre; Liverpool’da kadroda düşünülmeyen Alman kaleci için ülkesinin ekibi Hertha Berlin, 26 yaşındaki eldivene kiralama hamlesi yapacak.

Geçtiğimiz ay Beşiktaş’tan ayrılan Karius, alacaklarını alamadığı gerekçesiyle FIFA’ya gitmiş ve sözleşmesini tek taraflı olarak fesh etmişti.

Daha önce Liverpool’la iş birliği içerisinde bulunan başkent ekibi, Marko Grujic’i 2 yıllığına İngiliz ekibinden kiralamıştı.

Loris Karius’un, halen 2022 yılına kadar Liverpool’la sözleşmesi bulunurken; İngilizler, Alman kalecinin Şampiyonlar Ligi finalinde yaptığı bariz hatalar sebebiyle 26 yaşındaki eldiveni takımda görmek istemiyor. Geri dönüşüne sıcak bakılmayan Karius’a yeni bir takım arayan Liverpool ise çareyi Alman file bekçisini kiralamakta buldu.

Beşiktaş, Karius’u 2.5 milyon Euro’ya 2 yıllığına kiralarken, Alman kaleciye toplamda 67 maçta görev verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya