SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Lucescu İstanbul'a geliyor

FUTBOL | 06.02.2020 18:54

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın yanına bir sportif direktör getirmek isteyen Beşiktaş’ta Lucescu tekrar masaya yatırılacak.

Lucescu İstanbul'a geliyor

Beşiktaş’ta Abdullah Avcı’nın üst üste alınan kötü sonuçların ardından görevini bırakmasıyla teknik direktörlüğe Sergen Yalçın getirilmişti. Başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmayları, 47 yaşındaki teknik adamın yanına bir üst akıl olarak Mircea Lucescu’yu getirmeye hazırlanıyor.

İKİNCİ RANDEVU BU HAFTA

Siyah beyazlı yöneticiler, geçen hafta Romanya’da gerçekleştirilen ilk görüşmenin ardından bu hafta Rumen teknik adamı İstanbul’a davet etti. Geçen hafta düşünmek için yönetimden süre isteyen Lucescu’nun Sergen Yalçın’la çalışmaya sıcak baktığı ve birlikte görev almaları halinde Yalçın’la uyum sağlayabileceklerini yönetime ilettiği öğrenildi. 74 yaşındaki teknik adamın bu hafta yapılacak görüşmenin ardından Beşiktaş’ın teklifini kabul etmesi bekleniyor.

ÇEBİ, YALÇIN’LA GÖRÜŞTÜ

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, bugün öğleden sonra Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne gelip teknik direktör Sergen Yalçın’la kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Görüşmenin rutin olduğu ve başkanın Sergen Yalçın’a Boateng’in durumunu sorduğu, ayrıca Lucescu isminin masaya yatırıldığı öğrenildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya