SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Lucescu, milli yıldızlarımızı övdü

FUTBOL | 03.05.2020 16:22

Milli Takım’ımızın eski Rumen teknik direktörü Mircea Lucescu, İtalya’da katıldığı bir programda millilerimizi öven açıklamalar yaptı.

Lucescu, milli yıldızlarımızı övdü

A Milli Takım’ımızın eski Rumen teknik direktörü Mircea Lucescu, İtalya’da katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam, katıldığı yayında milli yıldızlarımızı öven ifadeler kullandı.

LUCESCU’DAN MİLLİ DEĞERLENDİRME

Milan forması giyen Hakan Çalhanoğlu için konuşan Lucescu, “Bundesliga’da sürekli top oynuyordu, tecrübeli bir futbolcu ve daha henüz genç. Hakan için hava değişiminin güzel olacağını düşünüyorum. Napoli onun için uygun bir yer olabilir” ifadelerini kullandı.

Merih Demiral’ı öven Rumen teknik adam, “Harika bir profesyonel, Juventus’ta çok şey öğrendi. Deneyimli birçok oyuncudan kendisine bir şeyler katmaya da devam edecek” dedi.

Roma’nın yıldızlarından Cengiz Ünder hakkında değerlendirmeler yapan deneyimli teknik adam, “Çok kaliteli bir futbolcu. Ona birilerinin yol göstermesi gerekiyor. En iyilerden biri olması zaman alacak. Bunu yapacak potansiyelinin olduğuna inanıyorum” açıklamalarında bulundu.

Mehmet Zeki Çelik’i TFF 1. Lig’de oynadığı dönemlerde kendisinin Milli Takım’a aldığını ifade eden Lucescu, “Harika bir geleceği var, genç bir isim. Kariyerinin ilerleyen safhasında İtalya’ya gelirse harika bir hareket olur” söylemlerinde bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya