SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Luis Suarez'den flaş itiraf: Gözyaşlarımı tutamadım

FUTBOL | 10.10.2020 18:10

Barcelona’dan ayrılarak Atletico Madrid’e transfer olan 33 yaşındaki Luis Suarez’den önemli bir itiraf geldi.

Luis Suarez'den flaş itiraf: Gözyaşlarımı tutamadım

6 yıllık Barcelona kariyerinin ardından Atletico Madrid'in yolunu tutan Luis Suarez kulübünden ayrılırken yaşadığı duyguları paylaştı. Yıldız golcü, Barcelona'dan ayrılık sürecinde gözyaşlarına hakim olamadığını söyledi. 33 yaşındaki Luis Suarez: "O günler benim adıma gerçekten çok zordu. Yaşadıklarım nedeniyle ağladım. Kulübün bu süreçteki tutumu beni fazlasıyla yaraladı. Kimse bulunduğu ortamdaki dönemin bu şekilde sona ermesini istemez" dedi. 

Barcelona'dan ayrılık sürecinde yaşadıklarını anlatan tecrübeli forvet şu ifadeleri kullandı:  

 "Tesise gidip her zaman birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla değil de farklı bir grupla antrenman yapmaya yollanmak berbat bir duygu. Eşim ne kadar mutsuz olduğumu görüyordu. Atletıco Madrid'den transfer teklifi geldiğinde kabul etmekten başka çarem yoktu" 

 "Açıkçası onun mesajları beni şaşırtmadı. Çünkü onu çok iyi tanıyorum. Gönderilmemden duyduğu üzüntüyü hissettiğini biliyordum"  

2 YILLIK İMZA ATTI 

Barcelona’dan ayrılarak Atletico Madrid’e transfer olan Uruguaylı golcü, 2 yıllık sözleşmeye imza atmıştı. 33 yaşındaki Luis Suarez’in Atletico Madrid ile olan sözleşmesi 2022 yılında sona erecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya