SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Luiz Adriano'nun eşi tehditlere papuç bırakmadı

FUTBOL | 06.06.2020 20:35

Irkçılığın tavan yaptığı şu günlerde Luiz Adriano'nun eşi Ekaterina Dorozhko'dan itiraf geldi. Rus güzel, evlilik sürecinde birçok ölüm tehdidi aldığını açıkladı.

Luiz Adriano'nun eşi tehditlere papuç bırakmadı

Palmeiras'ın yıldız golcüsü Luiz Adriano'nun eşi Ekaterina Dorozhko Souza, flaş bir açıklamayla gündeme geldi... ABD'de George Floyd'un polis güçleri tarafından işkence yapılarak öldürülmesi, tüm dünyada yankı bulurken yenge de ırkçılıktan yana başı oldukça dertliymiş...

33 yaşındaki Sambacıyla geçtiğimiz yaz ayında dünya evine giren 23 yaşındaki Rus model, tehdit mesajları aldığını açıkladı. George Floyd'un öldürülmesine tepkisiz kalmayan Ekaterina Dorozhko Souza, Instagram hesabından eşiyle olan bir fotoğraf paylaştı... Ve altında şöyle bir yazı paylaştı:

"Çok acı veren bir konu hakkında konuşacağım... Dünyada olan biltenler kalbimi acıtıyor. Aileme bana verdikleri eğitim için teşekkür ederim. Bu bakış açısını bana kazandırdıkları için çok teşekkür ederim. İnsanlara hiçbir zaman; din, dil, ırk ve renk ayrımı gözeterek bakmadım. Benim için herkes aynı... Ailemin yarısı siyahi ve hepsini çok seviyorum. Beni kabul etmemelerinden çok korkuyordum.

Başlarda Brezilya'da stadyumlara gittiğimde, insanlara bana bakarak; 'Gülerek bakın bakın Rus geliyor...' bağırma cesaretine sahiplerdi. Bu ne ilk ne de sondu... Ülkeme döndüğümde de kendi vatandaşlarım beni tehdit etti. Luiz ile evlenirsem beni öldüreceklerini söylediler...

Bunun benimle sınırlı kalmayacağını ailemin de zarar göreceğine dair mesajlar aldım. Zor dönemlerdi, tehditleri düşünüp kafama takmadım... Dikkate bile almadım. Bu arada siyah bir adamla birlikteyim. Luiz gibi birisi hayatımda olduğu için çok şanslıyım. Aşk ya da dostluk renk falan tanımıyor.

Cennet ve cehennemin olduğuna inanıyorsanız; dünya gerçek anlamda bir cehennem... Keşke farklı insanlara daha nazik ve anlayışlı olsak... Luiz seni ve ailemi çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya