SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Luiz Gustavo'dan Erol Bulut, Alex ve şampiyonluk açıklaması

FUTBOL | 29.10.2020 16:02

Fenerbahçe orta sahasının kilit ismi Luiz Gustavo, basın mensuplarıyla yaptığı söyleyişide; Erol Bulut, Alex de Souza ve şampiyonluk açıklalarında bulundu.

VİDEO | Luiz Gustavo'dan Erol Bulut, Alex ve şampiyonluk açıklaması

Fenerbahçe'nin orta sahasının kilit ismi Luiz Gustavo, Can Bartu Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Türk halkının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutlayarak sözlerine başlayan Gustavo, sarı-lacivertli camiaya özlenen şampiyonluğu yaşatmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını ancak önlerinde hala uzun bir yolun olduğunu anımsatan Sambacı, "Bence önemli olan takımdaki kollektiflik. Sezona iyi başladık ancak yolumuz hala çok uzun... Sosa ya da bir başkası hiç fark etmez. Kimle oynarsam oynayayım en iyi şekilde adapte olup takımıma yardımcı olmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

LUIZ GUSTAVO BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Taraftarın kendisine duyduğu sevgiden dolayı hoşnut olan Luiz Gustavo, "Her zaman nereye gidersem gideyim; o kulübün felsefesini ve taraftarın sahada nasıl futbolcular görmek istediğini anlamaya çalışırım. Kulübüme maksimum saygı gösterir, işime en iyi şekilde konsantre olurum. Taraftarımızın benim hakkımdaki düşüncelerinden ötürü son derece mutluyum. Ancak daha yapacak çok iş var" dedi.

Fenerbahçe'nin efsaneleri arasına giren vatandaşı Alex de Souza ile ilgili soru sorulması üzerine Gustavo, "Alex'in burada gerçekten çok büyük bir tarihi var. Burada bir efsane. Çok fazla sayıda şampiyonluk kazanıp çok iyi performanslar göstermiş bir isim.

"ALEX DE SOUZA, FENERBAHÇE'NİN EFSANELERİNDEN BİRİSİ"

Buraya geleli çok fazla süre olmadı. Ona göre Fenerbahçe'de çok yeniyim. Kaptanlıkla ilgili soruya gelecek olursak; pazubandı taksam da takmasam da takımıma her zaman yardım etmek isterim. Ancak bu kadar büyük bir takıma kaptanlık yapmaktan da ayrıca mutlu olduğumu söyleyebilirim" karşılığını verdi.

Erol Bulut'un takıma ağır idmanlar yaptırmasından şikayetçi olmadığını belirten 33 yaşındaki orta saha, "Erol Hoca sezon başında takıma katıldı. Bize neler istediğini ve oyun tarzını anlattı. Biz de hocamızın isteklerini en iyi şekilde sahada göstermek için elimizden geleni yapıyoruz. Antrenmanlar çok yoğun geçiyor. Şahsen ben de bunu çok seviyorum.

"EROL BULUT'UN ANTRENMANLARI ŞAHSEN HOŞUMA GİDİYOR"

Yoğun bir şekilde çalışmak hoşuma gidiyor. Her geçen gün hocanın isteklerini daha iyi anlıyoruz. Daha da gelişeceğimize inanıyorum. Önümüzdeki Antalya ve Denizli maçlarına kazanarak devam etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'ye meydan okumak için geldiğini ifade eden Gustavo, "Fenerbahçe'ye ilk geldiğimde söylediğim gibi; buraya bir hedefle geldim. Burası bir meydan okuma. Bu hedefimi gerçekleştirmek için Fenerbahçe'deyim... Hala yapmamız gereken çok iş var. Eğer gelişerek devam edersek; hedeflerimize ulaşıp iyi bir sezonu geride bırakacağımızı düşünüyorum.

"KAZANDIKÇA; ŞAMPİYONLUK DUYGUSU ARTACAKTIR"

Bu takımın birinci kaptanı Gökhan Gönül... Bana ihtiyaç duyulduğu anlarda; kolumda pazubandı olsa da olmasa da takımıma yardım etmek istiyorum" diye konuştu.

Motive bir şekilde maçlarımızı kazanmaya devam etmeliyiz diyen Brezilyalı, "Maç kazanmaya devam ettikçe şampiyonluk duygusu artacaktır. Takımımız uzun senelerdir şampiyonluğa hasret. Bu sezon bizlerden neler beklendiğini çok iyi biliyoruz. Bizim bu duyguyu taraftara bırakmamız gerekiyor.

Tüm takım olarak konsantre bir şekilde çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Sorumluluklarımızın farkında olmalıyız. İyi karşılaşmalar çıkarmaya devam etmeliyiz. Eğer Tanrı isterse; sezon sonu şampiyon olduğumuzda; taraftarla çok büyük bir kutlama yaparız. Ancak o ana kadar rakiplere saygı duyup maçlarımızı kazanmamız gerek" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya