SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Luiz Suarez, Juventus yolunda!

FUTBOL | 17.09.2020 18:06

Juventus'a imza atmak için öncelikle pasaport sorununu çözmesi gereken Uruguaylı golcü, İtalyanca yeterlilik sınavına girmek üzere Torino'ya geldi.

Luiz Suarez, Juventus yolunda!

Barcelona ile yolları ayrılma noktasına gelen santrforun adı bir süredir İtalyan devi Juventus ile geçiyordu. Bu transfer ile ilgili somut gelişmeler ise yaşanmaya başladı.

Marca'nın haberine göre; Luiz Suarez'in Juventus'a imza atabilmesi için öncelikle pasaport sorununu çözmesi gerekiyor. Bunun için ise ilk iş olarak İtalyanca yeterlilik sınavından geçmesi gerekiyor. Uruguaylı golcü de bunu gerçekleştirmek için İtalya'ya geldi.

Barcelona'da yeni sezon öncesi Messi için olduğu gibi yönetim ve teknik ekip ile arasında sorunlar yaşanan oyunculardan biri olan Luiz Suarez, takımdan ayrılma noktasına geldi.

Son 6 sezondur Barcelona forması giyen Uruguaylı golcü de kulüp yönetimi ve oyuncular arasında yaşanan sorunlardan nasibini alanlardan biri durumunda. Fakat Luiz Suarez'in takımdan ayrılma ihtimali çok güçlü ve yeni adresi olmaya en ciddi aday Juventus...

Bu noktada; Uruguaylı golcünün İtalyanca yeterlilik sınavını geçtikten sonra pasaportunu alması ve Barcelona ile olan sözleşmesini feshetmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya