SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Kafa attı, silahını gösterdi, 'seni öldürürüm' dedi'

FUTBOL | 18.11.2019 17:58

'Kafa attı, silahını gösterdi, 'seni öldürürüm' dedi'

 

İş insanı Atalay Demirbaş bir restoranda Beşiktaş'ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazcıoğlu'nun kendisini tehdit ve darp ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Güvenlik kamerasına yansıyan olayla ilgili olarak Demirbaş, Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulundu.

Vodafone Park'ta locası bulunan Demirbaş, avukatıyla birlikte savcılığa başvurarak Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 'tehdit', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' ve 'hakaret' suçlarından cezalandırılmasını talep etti.

'LOCAM BİLGİM DIŞIMDA VERİLMİŞ'

Savcıya verdiği ifadede Demirbaş, Beşiktaş taraftarı olduğunu ve 3 yıllığına loca kiraladığını belirtirken locasının bilgisi dışında Şafak Mahmutyazıoğlu'nca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kullanımına sunulduğunu ve bunu maç saatinde öğrendiğini ifade etti.

Bu olayın ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aralarında gerginlik oluştuğunu ve Beşiktaş eski yöneticisinin locasının kendisi tarafımdan sunulduğunu söylemesini istediğini ancak kabul etmediğini aktardı.

İfadesinde yine o tarihlerde kulübe 3.2 milyon dolar menfaat sağlayabilmek için Yazıcıoğlu'nun kulübe ait 10 milyon dolarlık çeki Özen Kuzu adlı iş insanına verdiğini beyan ettiğini belirten Demirbaş sonrasında şu ifadeleri kullandı:

 

'KENDİSİYLE GÖRÜŞMEZSEM AİLEM İÇİN İYİ OLMAZMIŞ'

"Şafak Mahmutyazıcıoğlu o zaman bunu yalanladı fakat yönetimde değişiklik olunca bu durumun ortaya çıkacağından endişelenmiş olacak ki beni aradı ve görüşmek istedi. Kabul etmemem halinde benim ve ailem için iyi olmayacağını söyledi. 

'BENDEN 'BEN ŞEREFSİZİM' DEMEMİ İSTEDİ, 'ŞEREFLİYİM' DEDİM'

Ailemin tehdit altında olduğunu duyunca kendisiyle dışarıda buluştuk. Tek başına geldi yanıma. Gelir gelmez de cep telefonunun kamerasını çıkarıp 'Şerefsizim ben, haysiyetsizim ben diyeceksin' dedi. Bunun üzerine ben 'Ben şerefliyim, haysiyetliyim' dedim.

 

'YA SÖYLERSİN YA DA SENİN ÖLDÜRÜM, 24 SAATİN VAR'

Bunun üzerine kolumdan tutup dışarı çıkarmaya çalıştı. Çıkmayınca da bana kafa attı. Sonra da silahını göstererek 'otur' dedi ve beni koltuğa oturttu. '24 saat süren var, bunları söyleyeceksin yoksa seni öldüreceğim' dedi.

 

'KURTULABİLMEK İÇİN YAPACAĞIMI SÖYLEDİM'

Kuzu İnşaat ile  işlem yapmamamı, bundan feragat etmemi istedi. Sonrasında ortak tanıdığımız olan Murat Çalık geldi yanımıza. Olayları kendisiyle de konuştuk. Bu durumdan kurtulabilmek için yapacaklarımı söyleyerek yanlarından ayrıldım. Ardından da gelip şikayette bulundum.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya