SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaraylı oyuncuya siber zorbalık

FUTBOL | 25.07.2020 13:03

Suudi Arabistan'da Al Nassr forması giyen Galatasaraylı Maicon'un telefon numarası basına sızdırıldı.

Galatasaraylı oyuncuya siber zorbalık

Bir dönem Galatasaray forması giymiş olan 31 yaşındaki Brezilyalı Maicon'un telefon numarası gazetede yayınlandı. Galatasaray'dan kiralık olarak gittiği Al Nassr'dan ayrılacağı hakkında dedikoduların artmasıyla beraber Arabistan basınında tecrübeli stoper hakkındaki bir haberde telefon numarası paylaşıldı. 

Maicon, avuktatına verdiği talimatta bu gazeteyi ve gazeteciyi dava ettiklerini, böyle bir şeyin kabul edilemez olduğunu söyledi. Al Nassr taraftarları, Maicon'u çok sevdiklerini ve ona karşı yapılan bu siber zorbalığın cezası kalmayacağını inandıklarını belirttiler.

Galatasaraylı Maicon ile Al Nassr yönetimi arasında tüm iplerin koptuğuna dair iddialar bulunmakta. Maicon'un Türkiye'ye dönüş yapmak için Al Nassr yönetiminin THY'den almasını beklediği biletin alınmamasıyla beraber İstanbul'a dönemediği söyleniyor. Başına gelen bu olayların ardından Maicon'un Al Nassr'dan ayrılmasının an meselesi olduğu aktarıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya