SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bu kırmızı kart biraz farklı

FUTBOL | 01.03.2020 15:32

Makedon Ligi’nde Stefan Kostov, futbol sahalarında eşine fazla rastlanılmayan bir müdahaleyle kırmızı kart gördü.

Bu kırmızı kart biraz farklı

Makedon Ligi’nde Stefan Kostov ilginç bir kırmızı kartla oyundan atıldı. Yeşil sahalarda ender görülen bir müdahaleyle oyundan atılan Kostov, futbol gündemine oturdu. Karşılaşmanın 65. dakikasında Makedonija ve Akademija Pandev arasındaki maçta kullanılan taç atışı mücadeleyi karıştırdı.

Akedemija Pandev forması giyen Stefan Kostov, taç atışını atmaya giderken takım arkadaşının oyunu başlattığını görünce, rakip lehine gelişen akında meşin yuvarlağı eline alarak, aktif maç topunu nişanladı. Stefan Kostov, aktif futbol topuna vurduktan sonra maçın hakemi tarafından oyundan atıldı.

AYNISI ÜLKEMİZDEDE YAŞANMIŞTI

15 Aralık 2013 tarihinde Kasımpaşa-Beşiktaş maçında da Ryan Donk tarafından yaşanılan aynı olay ülkemize damga vurmuştu. 2-1 Kasımpaşa’nın üstünlüğüyle biten karşılaşma sonrası Beşiktaş müsabakaya itiraz etmiş ve TFF’den maç tekrarı kararı çıkmıştı. Daha sonra tekrar edilen maçta Beşiktaş 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya