SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Manchester United - Liverpool maçı ertelendi!

FUTBOL | 02.05.2021 21:17

Manchester United ile Liverpool’u karşı karşıya getirecek olan Premierl Lig mücadelesi, ev sahibi takımın taraftarlarının protesto gösterisi nedeniyle ertelendi.

Manchester United - Liverpool maçı ertelendi!

İngiltere Premier Lig’in 34’üncü haftasında bugün oynanması planlanan Manchester United - Liverpool mücadelesi, ev sahibi ekip taraftarlarının kulüp yöneticilerini protestosu nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Kulübün sahibi olan Glazer ailesini protesto etmek amacıyla takımın konakladığı otelde toplanan 200 kadar Manchester United taraftarı, daha sonra ise maçın oynanacağı Old Trafford Stadı’na kadar girerek yönetimi ciddi bir şekilde protesto etti.

Olayların ardından Premier Lig yönetimi, yaptığı açıklama ile mücadelenin ertelendiğini duyurdu.

Konuya ilişkin yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Old Trafford’taki herkesin güvenliği ve emniyeti son derece önemlidir. Taraftarların duygularını anlıyor ve saygı duyuyoruz ama tüm şiddet eylemlerini ve izinsiz girişleri kınıyoruz. Taraftarların görüşlerini duyuracakları birçok kanal var ancak bugünkü eylemlerin hiçbir gerekçesi yok. Mücadelenin oynanacağı tarih, zamanı geldiğinde bildirilecektir.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya