SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Manchester United futbolcularının Teqball keyfi yerini gerginliğe bıraktı

FUTBOL | 12.02.2020 19:17

Manchester United futbolcuları bugün gerçekleştirilen idman sonrasında Teqball mücadelesi gerçekleştirdiler. O anları paylaşan İngiliz takımının sosyal medya ekibi ve futbolcular, taraftarların hışmına uğradı.

Manchester United futbolcularının Teqball keyfi yerini gerginliğe bıraktı

Manchester United'ın futbolcuları bugün gerçekleştirilen antrenmanın ardından Teqball maçı yaptılar. İngiliz kulübünün sosyal medya ekibi ise keyifli anları takımın resmi sosyal medya hesaplarından paylaştı. 14 Şubat Sevgililer Günü konseptiye yayınlanan videoya İngiliz taraftarlardan tepki yağdı.

“Martial ve Fernandes öne çıktı”

Anthony Martial – Bruno Fernandes ikilisi Fred ve Pereira’ya karşı mücadele ettiler. Hem kıran kırana hem de bir o kadar keyifli geçen oyunu Anthony Martial – Bruno Fernandes ikilisi kazandı.

“Tepkiler gösterildi”

Kırmızı Şeytanlar'ın sosyal medya ekibi kayda aldığı Teqball mücadelesini birçok platformdan paylaştı. Videoyu seyreden Manchester United taraftarları ise çılgına döndü ve tepkilerini yorum olarak dile getirdiler. Takımın kötü gidişatını öne süren taraftarlar futbolcuların sahaya odaklanmaları gerektiği hususunda hemfikir oldular.

“Teqball nedir?”

Teqball, bir nevi masa tenisinin ayakla oynanan versiyonu denilebilir. Ancak oyun alanında bulunan masa daha oval şekildedir. En az 2 kişiyle icra edilen bu oyun 4 ve 6 kişilik olarak da katılım sağlanabiliyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya