SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Manuel Lanzini: Premier Lig’in başlaması delilik

FUTBOL | 06.05.2020 17:38

İngiltere Premier Lig’de West Ham United forması giyen Manuel Lanzini, aşı bulunmadığı takdirde liglerin yeniden oynanmasının delilik olacağını açıkladı.

Manuel Lanzini: Premier Lig’in başlaması delilik

İngiltere Premier Lig’de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının ardından yeniden başlama planlamaları yapılıyor. Yetkililer bu bağlamda geri dönüş çalışmalarına başlarken, birçok kulüp antrenmanlara başladı. Fakat bazı futbolcular, yetkililerin geri dönüşle alakalı başlattığı çalışmalara katılmıyor. Closs Continental’e bu konu hakkında konuşan West Ham United forması giyen Manuel Lanzini, koronavirüse karşı aşı bulunmadığı takdirde, liglerin başlamasının delilik olacağını savundu.

“AŞI BULUNMADIĞI TAKDİRDE, PREMIER LİG’İN BAŞLAMASI DELİLİK”

Koronavirüsten sonra futbolun başlamasıyla alakalı konuşan Lanzini, “Ben de yeşil sahalara geri dönmek isterim ama çok zor bir iş. Sanki hiçbir şey olmamış gibi bizden yeniden futbol oynamamızı beklemeyin. Yetkililer, futbolcuların sağlığını korumak zorunda. Aşı bulunmadığı takdirde, Premier Lig’in başlaması delilik. Liglerin Avustralya’da oynaması yönünde öneriler geliyor, saçmalık. Başka bir ülkeye gittiğimiz zaman koronavirüs bitecek mi?” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya