SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Marcao'nun cezası belli oluyor

FUTBOL | 17.08.2021 10:54

Giresunspor maçında takım arkadaşına saldıran Marcao'nun kaç maç ceza alacağı merak ediliyor. İşte Brezilyalı savunmacının muhtemel cezası...

Marcao'nun cezası belli oluyor

Marcao bu kez kendi takımından Kerem Aktürkoğlu'na karşılaşma esnasında fiziki saldırıda bulundu. Gözler Marcao'ya verilecek cezaya çevrildi. Talimatlar ne diyor? İşte detaylar...

ÖNCE KAFA, SONRA YUMRUK

Brezilyalı savunmacı, Kerem Aktürkoğlu'nun yanına gelir gelmez milli futbolcuya kafa attı. Müdahale sonrası büyük şaşkınlık yaşayıp takım arkadaşını iten Kerem'e fiziki müdahalesini sürdüren Marcao, bu kez de yumruk attı.

Takım arkadaşları kısa sürede iki oyuncuyu birbirinden ayırırken, çok sinirli olduğu görünen Marcao güçlükle sakinleştirildi ve saha kenarına götürüldü.

KAÇ MAÇ CEZA ALACAK?

Kırmızı kart sonrası Marcao'nun alacağı ceza merak konusu oldu. Marcao'nun "Saldırı" başlıklı Madde 44'ten disipline sevk edilmesi bekleniyor. Maddeye göre Marcao 5 ile 10 maç arası ceza alabilir.

44. maddenin içeriği şöyle:

Saldırının, futbolculara, yöneticilere, görevlilere veya diğer kişilere yönelik olması halinde; Futbolculara 5 ila 10 müsabakadan men cezası verilir.

Kırmızı kart sonrası Marcao'nun "Saldırı" başlıklı Madde 44'ten disipline sevk edilmesi bekleniyor. Maddeye göre Marcao 5 ile 10 maç arası ceza alabilir. (Spor Arena)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya