SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Marcelo Bielsa: Ben şaşırmadım. Neden şaşırıyorsunuz?

FUTBOL | 20.04.2021 17:04

Premier Lig ekibi Leeds United’da teknik direktör Marcelo Bielsa, Avrupa Süper Ligi hakkında yöneltilen soruyu yanıtladı.

Marcelo Bielsa: Ben şaşırmadım. Neden şaşırıyorsunuz?

Leeds United’ın sahasında Liverpool ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından konuşan Marcelo Bielsa, Avrupa Süper Ligi'ni eleştirdi. Arjantinli teknik adam, 'Ben şaşırmadım. Neden şaşırıyorsunuz? Zenginler, daha fazla güç kazandıkça başkalarına göre daha fazla ayrıcalık talep etmeye başlarlar. Bu dünyada yaygın olan bir şey, yalnızca futbolda değil. Modern dünya, zenginlerin yoksulların daha da yoksullaşması pahasına güçlenmesi üzerine kurulu.' dedi. 

"FUTBOLUN GERÇEK SAHİPLERİ KULÜBÜN ARMASINA AŞIK OLANLARDIR" 

Marcelo Bielsa futbolun bir işten daha fazlasını ifade ettiğini dile getirerek, 'Futbolu sağlıklı kılan şey, güçlünün aşırı büyümesi değil, zayıfın kendini geliştirme ihtimalidir. Her ne kadar kulüplerin finansal sahipleri olsa da futbolun gerçek sahipleri kulübün armasına aşık olanlardır. Onlar olmadan futbol her geçen gün kaybolacak' diye konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya