SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Maria, önce Fenerium'u sonra Alex'in heykelini ziyaret etti!

FUTBOL | 04.11.2020 12:43

İstanbul'a bir tenis organizasyonu için gelen Alex de Souza'nın kızı; Maria Mauad, önce Fenerium'u sonra da Alex'in Yoğurtçu Parkı'ndaki heykelini ziyaret etti!

VİDEO | Maria, önce Fenerium'u sonra Alex'in heykelini ziyaret etti!

Fenerbahçe'nin efsane isimlerinden Alex de Souza'nın büyük kızı Maria Mauad, bir tenis organizasyonu için soluğu İstanbul'da aldı. Brezilya'da kendi yaş kategorisinin (16 yaş ) en iyi raketi gösterilen Maria, arkadaşları Elif Tuana Günal ve Melisa Uğur ile birlikte tenis antrenörü Hakan Cengiz yönetiminde antrenmanlar gerçekleştiriyor.

Çocukluğunun şehri; İstanbul'a dönmüşken gezmeye de zaman ayıran Maria Mauad, önce Fenerium'u sonra da babası Alex de Souza'nın Yoğurtçu Parkı'ndaki heykelini ziyaret etti.

Babasının koluna giren Maria'nın "Baba masken nerede" deyip paylaştığı fotoğrafa Alex'ten yanıt gecikmedi... Brezilyalı efsane, kızının gönderisine; "Lütfen bana göz kulak ol... Ben, risk grubundayım" şeklinde karşılık verdi. İşte o anlar kameralara böyle yansıdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya