SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mariano’dan maçlara çıkmama açıklaması

FUTBOL | 28.03.2020 19:12

Galatasaray’ın deneyimli sağ beki Mariano, ülkesi olan Brezilya basınına liglerin ertelenmesiyle alakalı bomba gibi açıklamalarda bulundu.

Mariano’dan maçlara çıkmama açıklaması

Galatasaray’ın  33 yaşındaki deneyimli sağ beki Mariano, Brezilya basınına bomba gibi demeçler verdi. Ülkesine röportaj veren Brezilyalı futbolcu, liglerin ertelenmemesi durumunda takımca bir karar vererek müsabakalara çıkmama kararı verdiklerini açıkladı.

“EĞER LİGLER ERTELENMESEYDİ, BİZ ZATEN MAÇLARA ÇIKMAYACAKTIK”

Brezilya basınına konuşan Mariano, “Türkiye’de bu konuda karar alan yetkililer biraz gecikti. Ligleri en geç ertelen ülkelerden birisi Türkiye. Biz geçtiğimiz hafta maça çıktık. Pazar günü yine maçımız vardı, eğer ligler ertelenmeseydi, biz zaten o maça yönetim ve teknik heyet olarak çıkmayacaktık” dedi.

“ÜLKEME GERİ DÖNMEK İSTİYORUM”

Koronavirüs dolayısıyla seyahat sıkıntısı konusuna cevap veren Mariano, “Ülkeme geri dönmek istiyorum ama böyle bir şansım maalesef yok, Bordeux’ta futbol oynadığım dönemden arkadaşlarım var. Kulüpleri onlara Fransa’da kalmak veya Brezilya’ya dönmek gibi seçenekler sunuyor. Kulüp futbolcularına istediğini yapma seçeneği sunmuş, bu İspanya’da da böyle. Türkiye’de maçların durdurulması zaman aldı. Müsabakaların ne zaman döneceği belirsiz, bu yüzden ülkeme ne zaman geri geleceğimi bilemiyorum” yanıtını verdi.

“BANA GELECEK TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRECEĞİM”

Önümüzdeki sezonda hangi takımda oynamak istersin sorusuna değinen Mariano, “Bana gelecek teklifleri değerlendireceğim. Ülkemin takımlarından Fluminense’de 3 senem geçti. Bağlı olduğum bir kulüp. Para benim için 2. plandadır. Tanrı’ya şükür böyle bir sıkıntım yok. Rio’yu biliyorum, zamanında orada yaşadım” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya