SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mario Balotelli açtı ağzını yumdu gözünü! Sergen Yalçın...

FUTBOL | 30.10.2021 10:31

Balotelli, kendisi hakkında "Beyni yok" diyen Sergen Yalçın’dan; Türkiye’de Fatih Terim’den başka teknik adam tanımadığına dair dikkat çeken yorumlar yaptı.

Mario Balotelli açtı ağzını yumdu gözünü! Sergen Yalçın...

Adana Demirspor’un yıldız futbolcusu Mario Balotelli, A Spor’a bomba açıklamalarda bulundu. Balotelli, kendisi hakkında "Beyni yok" diyen Sergen Yalçın’dan; Türkiye’de Fatih Terim’den başka teknik adam tanımadığına dair dikkat çeken yorumlar yaptı.

İŞTE İTALYAN YILDIZIN AÇIKLAMALARI…

“Türk hocalardan sadece Fatih Terim’i tanıyorum”

Mario Balotelli, Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim’i tanıdığını söylerken, “"Türk hocalardan sadece Fatih Terim'i tanıyorum. Kendisiyle görüşme fırsatım olmadı. Herkes iyi bir insan ve iyi bir hoca olduğunu söylüyor” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın hocası Sergen Yalçın’ın da hakkında yaptığı “Beyni yok” yorumuyla ilgili de değerlendirme yapan Balotelli şunları söyledi:

“Hocanın benimle alakalı konuştuğu şeyleri bilmiyordum. Bana anlattılar. En nefret ettiğim konulardan bir tanesi tanımadan, oturup konuşmadan başka birisi hakkında bir şeyler söylemek. Bana çok büyük cahillik olarak geliyor. Ben bunu hiçbir zaman kimse için yapmadım. Yaptığın işe göre vizyonunun değişmemesi gerekiyor. Eğer cahillik yapıyorsan bu sana bağlı.”

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya