SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mario Lemina coffin dance'ı eve uyarladı

FUTBOL | 14.04.2020 11:24

Karantina günlerinde sosyal medyayı aktif kullanan Galatasaraylı Mario Lemina, coffin dance'ı eve uyarladı, paylaştığı videoyla ilgi odağı oldu.

Mario Lemina coffin dance'ı eve uyarladı

Koronavirüs nedeniyle evde tıkılıp kaldığımız şu günlerde sosyal medya hayati önem taşıyor. Karantina günlerinde en aktif olduğumuz mecra sosyal medya. Instagram, Twitter ve TikTok gibi uygulamalar, biraz olsun neşelenmemize yardımcı oluyor.

Sporcular, bu uygulamaları oldukça etkin kullanıyor. Bir yandan evde kalmanın insan yaşamı için ne kadar doğru olduğunu anlatan yıldızlar, diğer yandan da buldukları meşgalelerle eğlencelierine ortak olmamızı sağlıyor. Galatasaray'ın bu sezon başında Premier Lig ekiplerinden S'Hampton'dan kadrosuna kiralalık olarak kattığı Mario Lemina, sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerden birisi.

Gabonlu yıldız orta saha eşi Fanny Neguesha ile TikTok videolarından tutun rap söylerkenki hallerine kadar birçok haliyle bizlerin karşısına geldi. Lemina, son günlerin popüler işlerinden birisi olan 'coffin dance'i eve uyarladı.

Özellikle Gana'da cenaze törenlerinde 7 kişilik bir ekibin dans ederek cenazeyi uğurladığı görüntüler, sosyal medyayı çalkalamıştı. Komik ya da sonu başarısızlıkla biten videolar, bu Afrikalı tabut taşıyıcılarının hareketleri ve dans ettikleri müziğe bağlanmış ve bu da bir akım haline gelmişti.

Lemina da trendleri takip ediyor ki; bu işe girmiş. 26 yaşındaki oyuncu, kardeşleri Robson Lemina ile Kevin Lemina ile ile coffin dance'i eve uyarladı. Videoyo; "Sacece eğlenmek için..." notuyla paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya