SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Marlon'dan sonra sıra Gabriel Fuentes'te

FUTBOL | 13.08.2020 10:46

Marlon'u renklerine katan Trabzonspor'da; sol bek transferi henüz bitmedi. Sambacı'nın işini bitiren Fırtına, Gabriel Fuentes'e de formayı giydirmek için girişimlerini sürdürüyor.

Marlon'dan sonra sıra Gabriel Fuentes'te

Eddie Newton yönetiminde; şampiyonluk hasretine son vermek için kolları sıvayan Trabzonspor yönetimi, transferde vites artırdı. Jose Sosa ve Filip Novak ile vedaşalan bordo-mavililer, Muhammet Taha Tepe, Anıl Başaran, Marlon, Anders Rondsen, Stiven Plaza gibi isimlerle kadrosunu güçlendirdi.

Filip Novak'ın Fenerbahçe'ye transferinin ardından Fluminense'den Marlon'u renklerine katan Fırtına, 23 yaşındaki sol bekle 1+3 yıllık sözleşme imzaladı. Yeni sol bekini Brezilya'da bulan bordo-mavililerde bu bölge için arayışlar devam ediyor. 

Güney Amerika'yı yakın markaja alan Trabzonspor yönetimi, Marlon ile forma rekabetine girecek bir ismi daha kadroya katmanın planları içerisinde... Sambacı'nın alternatifini Kolombiya'da bulan Fırtına, Junior FC'nin 23 yaşındaki sol beki; Gabriel Fuentes için temaslarını sıklaştırdı.

Kolombiya ekibiyle, 2021 yılının sonuna kadar sözleşmesi bulunan Fuentes için görüşmelerini sürdüren bordo-mavililer, Marlon'da izlenen transfer politikasını; 23 yaşındaki oyuncuda da uygulamak istiyor. Kariyer sezonunu geçiren Novak'ın yerini; 1 değil, 2 sol bekle doldurmak isteyen Trabzonspor yönetiminin Kolombiyalı futbolcunun transferini önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya