SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Martin Skrtel, Fenerbahçe'nin başına iş açtı! FIFA yolu göründü...

FUTBOL | 21.04.2020 09:59

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Martin Skrtel alacaklarını tahsil etmek için Yassine Benzia gibi FIFA yolunu seçti.

Martin Skrtel, Fenerbahçe'nin başına iş açtı! FIFA yolu göründü...

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Martin Skrtel, alacakları nedeniyle başvurduğu FIFA’dan 1.7 milyon Euro almaya hak kazandığı iddia edildi.

Milliyet’in bugünkü haberinde, Martin Skrtel’in alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle FIFA’ya başvurma yolunu seçtiğini ve Slovak oyuncunun yaptığı başvuru sonucunda Fenerbahçe haksız bulunursa 1.7 milyon Euro’luk fatura çıkacağını yazdı.

“Kısa sürede birçok isim bu yolu seçti”

Sarı-lacivertli kulübün başına ilk defa gelmeyen olayda alacaklarını tahsil edemeyen Slovakyalı savunmacı, tıpkı Roberto Soldado, Phillip Cocu, Yassine Benzia, Damien Comolli ve Roman Neustadter gibi isimler alacakları için FIFA’ya başvurma yolunu tercih etti.

“En son Cezayirli’ye 800 bin Euro ödendi”

En son Yassine Benzia’ya aynı durumdan dolayı 800 bin Euro ödemek zorunda kalan sarı-lacivertli yönetim kara kara düşünmeye başladı. Kötü giden ekonomik koşullara bir de ekstra zorunlu ödemeler eklenince, Ali Koç ve yönetiminin hamle yapma şansı giderek daralıyor.

“Ferdi Kadıoğlu’nun bonservis ödemesi de duruyor”

Öte yandan Hollanda kulübü NEC Nijmegen de Ferdi Kadıoğlu’nun bonservis taksitlerinin ödenmediği gerekçesiyle birçok kez basına bu yönde demeçler vermişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya