SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Martinez'in serenatı, Gandolfo'yu düğümledi

FUTBOL | 21.03.2020 17:26

Lautaro Martinez ile Agustina Gandolfo, karantina döneminde aşk tazeliyor. Gandolfo, Martinez'in serenatı karşısında adeta düğümlendi.

Martinez'in serenatı, Gandolfo'yu düğümledi

Koronavirüs, tüm dünyaya korku saldı. Çin'de başlayan veba, öyle bir yayıldı ki; ülkeler bunun önüne geçmek için karantina uygulamaları başlattı. Vakaya yakalanlar her geçen gün artarken kayıpların sayısında da artış gözlemleniyor.

Ülkeler bu virüsle topyekun savaşa girerken spor dünyası da önlemlerini birbir almaya başladı. EURO 2020 ve Copa Amerika gibi turnuvalar 1 yıllığına ertelenirken Formula 1 de takviminde gecikmelerin olacağını açıklayıp yarışları askıya aldı. NBA, Euroleague gibi basketbolun prestijli kurumları, tüm faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

Futbol, basketbol, voleybol, boks, atletizm yani tüm branşlardaki spor faaliyetleri durdurulunca; sporcular da evlerinde bu vebanın atlatılmasını beklemeye koyuldu. Kendilerini dış dünyadan soyutlayan sporcular, maç kondisyonlarını kaybetmemek içiön çalışmlarına evlerinde devam ediyorlar.

Kimi fitness çalışıyor kimisi oyun oynayarek geçiriyor bu vakti. Kimisi de var ki; aşk tazeliyor... Inter'ın Arjantinli yıldızı Lautaro Martinez ve sevgilisi Agustina Gandolfo; önceki dönemde olduğu gibi bu süreçte de yakından takip edilen ikililerden. Formlarını kaybetmemek için fitness çalışmalarına ara vermeden devam eden ikili, aşk hayatlarına dair ipuçları da veriyor.

Yeşil sahaların başarılı golcüsü, yeteneklerini piano karşısında da sergilemekten kaçınmıyor. Gandalfo, 22 yaşındaki yıldız oyuncunun çaldığı eserden o kadar etkilenmiş olmalı ki; ona itafen yaptığı açma germe hareketlerinde adeta kendisine düğüm atıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya