SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Masterchef jürisi Somer Şef'in Fenerbaçe'deki enleri

FUTBOL | 25.09.2020 10:15

Masterchef'in Somer Sef'i; Somer Sivrioğlu, FB TV'de yayınlanan İş'te Fener programının konuğu oldu; Fenerbahçe'deki enlerini tek tek açıkladı.

Masterchef jürisi Somer Şef'in Fenerbaçe'deki enleri

Reyting rekorları kıran Masterchef'in Somer Şef'i; Somer Sivrioğlu, FB TV'de yayınlanan İş'te Fener programının konuğu oldu. Restoran dünyasının tanınan Fenerbahçelisi; sarı-lacivertlilere olan tutkusunun ailesinden geldiğini söyledi.

Çubuklu forma atında birçok aile üyesinin yer aldığını hatırlatan Somer Şef, "Dayım; Fenerbahçe'de boks yaptı. Babam da basketbol oynadı. Ananem de 1907 doğumludur. DNA'mda Fenerbahçe var" ifadelerini kullandı.

Keyifli röportajdan öne çıkanlar...

En unutamadığınız gol?

"Rambo Turhan; Turan Sofuoğlu'nun golü çok önemliydi. Yine Avustralya'dan sadece Galatasaray maçı için geldiğim bir derbi vardı. Sadece 4 gün Türkiye'de kalabilmiştim. Nobre'nin golüyle kazanmıştık. Onu hiç unutamam.

Kadıköy'de yenilmediğimiz ve hep kazandığımı bir dönemdi. Beraberlik ya da mağlubiyette suçlu ilan edilecektim; Sydney'den kalkıp maça geldiğim için... Zor bir maç olmuştu ancak 1-0 kazanmıştık. Nobre'nin o golünü de unutamam..."

Unutamadığınız şampiyonluk?

"2011'de kazanılan şampiyonluk çok büyük emekler verilerek kazanıldı. Çok büyük acılar verilerek kazanılan bir şampiyonluktu. En kıymetlisi benim için oydu. Tabii her yeni şampiyonluk daha önemli ve kıymetli oluyor... Ancak o seneki çok özeldi.

Sadece saha içinde değil saha dışında da inanılmaz mücadeleler verildi. Başkanımız, Aykut Kocaman ve tabii ki tüm Fenerbahçeliler... Büyük bir savaş verildi. Ne kadar da haklı olduğumuz herhalde herkes tarafından görülüyor."

Yeni transferlerden en çok hangisini beğendiniz?

"Hikayenin tamamlanması açısından Gökhan Gönül ile Caner Erkin'in yeniden gelmesine çok sevindim. İkisinin de Fenerbahçeli olduklarını biliyorduk. Hikayeleri tamamlanmasa üzülürdüm."

Son olarak yeşil sahalara veda edip başarılı bir yöneticilik profili çizen Emre Belözoğlu'na methiyeler dizen Somer Şef, "Şu zorlukta; Emre Belözoğlu hakikaten şapkadan şapka çıkardı.

"BU SENEDEN ÇOK UMUTLUYUM..."

Şu ekonomik durumda böyle bir kadro kurmak her baba yiğidin harcı değil. Tabii ki yönetimimizin de bundaki emeğini yadsımamak lazım ancak medya yüzü olarak da bilindiği için aslan payı onda.

Sahanın içinde olduğu kadar dışında da ne kadar büyük bir Fenerbahçeli ve ne kadar büyük bir zeka olduğunu kurulan kadroyla bir kez daha gösterdi. Ben bu seneden çok umutluyum. İnşallah umutlarımız boşa çıkmaz" ifadelerini kullandı.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya