SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Matuidi ve Rugani'den sevindirici haber

FUTBOL | 15.04.2020 17:11

Juventus'lu yıldızlar Blaise Matuidi ile Daniele Rugani'nin sevindirici haber var. İkili, koronavirüsle girdikleri savaştan galip çıkmayı başardılar.

Matuidi ve Rugani'den sevindirici haber

Çin'de patlak veren koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına aldı. Spora da sıçrayan hastalık, birçok yıldız isme bulaştı... Bu dönemde Daniele Rugani, Blaise Matuidi, Paula Dybala, Kevin Durant, Rudy Gobert, Donovan Mitchell, Marcus Smart, Christian Wood, Earvin N'Gapeth, Marouane Fellaini, Fatih Terim ve birçok ismin testleri pozitif çıkmıştı.

Gobert, Mitchell, Wood ve Smart'ın testlerinin negatif çıkmasıyla başlayan süreç N'Gapeth, Fatih Terim ve Fellaini'nin virüse karşı verdikleri savaş, galibiyetle sonuçlanmıştı. Serie A'nın güçlü ekibi Juventus, koronavirüsle yapılan savaşta üç neferini koruyamamıştı. Çizme ekibi, kamuoyuyla güzel haberler paylaştı.

Daniele Rugani ile başlayan süreç Blaise Matuidi ve Paula Dybala'nın da virüse yakalanmasıyla devam etmişti. Öyle ki Rugani'nin testinin pozitif çıkması; Juventus'ta büyük krizlerin yaşanmasına neden olmuştu. İtalyan savunmacıda koronavirüsün rastlanması, Cristiano Ronaldo'nun İtalya'yı terk edip ülkesinde bir adada inzivaya çekilmesine neden olmuştu.

Juventus, oyuncuları Matuidi ve Rugani'nin koronavirüsle girdikleri savaştan galip çıktıklarını kamuoyuyla paylaştı. Torino ekibi, Fransız ve İtalyan oyuncuların izolasyon süreçlerinin geride kaldığını, testlerin negatif çıktığını açıkladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya