SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Isla ve Caldirola'dan mutluluğun resmi ve kıvrak dans

FUTBOL | 20.05.2020 23:40

Fenerbahçeli Mauricio Isla'nın keyfine diyecek yok. Gala Caldirola ile arayı düzelten Şilili, bir yandan yengeyle aşk tazeleyip diğer yandan da mutluktan dans ediyor.

Isla ve Caldirola'dan mutluluğun resmi ve kıvrak dans

Fenerbahçe'nin Şilili sağ beki Mauricio Isla, ayrılığın kıyısına geldiği Gala Caldirola ile şu günlerde aşk tazeliyorlar. Yengenin dans yarışmasına katılma isteği, ikilinin arasına kara kedilerin girmesine neden olmuştu.

Isla, eşinin yarışmaya katılmasına karşı çıkınca Gala da kızı Luz Elif'i yanına alıp ilk uçakla Şili'ye uçtu. Biri Santiago'da, diğeri de İstanbul'da olunca; boşanma dedikoduları aldı başını gitti. Karısı ve çocuğundan ayrı bunalıma giren 31 yaşındaki oyuncunun imdadına koronavirüs yetişti. Çin'de baş gösteren Covid-19, Şili'ye de sıçrayınca dans yarışması ertelendi.

Yarışma iptal olunca; eşinin yanına dönmek isteyen Gala Caldirola, Frankfurt üzerinden İstanbul'a geldi. Yenge, ülke sınırlarına giriş yapar yapmaz; 14 günlük karantina süresi de başlamış oldu. Gala, Güngören'de özel bir yurda alınınca Isla da; özel izin alıp soluğu eşi ve çocuğunun yanında aldı.

Karantinada aşklarını tazeleyen ikili, ayrı kaldıkları günlerin acısını çıkarmaya devam ediyor. Havaların düzelmesini fırsat bilen ikili, evlerinin bahçesinde güneşli günlerin keyfini çıkarıyor. Sosyal medya hesaplarından birbirlerine ilanı aşk teklif eden Mauricio Isla-Gala Caldirola ikilisi; birlikteliklerini dans ederek kutladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya