SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mauricio Isla'nın evliliğini koronavirüs kurtardı

FUTBOL | 17.04.2020 10:31

Mauricio Isla ve eşi Gala Caldirola arasındaki buzlar eridi. Boşanmaları gündeme gelen ikilinin evliliklerini inanması güç ama koronavirüs kurtardı.

Mauricio Isla'nın evliliğini koronavirüs kurtardı

Fenerbahçe'nin Şilili yıldızı Mauricio Isla, zor zamanları geride bıraktı. Eşi Gala Caldirola tarafından dans yarışmasına katılmak için adeta terk edilen oyuncunun şu sıralar keyfine diyecek yok... Kim derdi ki; koronavirüsün Isla'nın yardımına koşacağını...

Olay, Gala Caldirola'nın Şili'de düzenlenen 'Bir rüya için dans etmek' yarışmasına katılmak istemesiyle başlamıştı. Isla, karısının bu yarışmaya katılmasını istemese de Gala, kızını da alıp ilk uçakla Şili'ye uçmuştu. İkili arasında yaşanan kriz boşanma davalarını gündeme getirse de Fenerbahçeli sağ bekin imdadına Covid-19 yetişti. Koronavirüs nedeniyle yarışma iptal edilince yenge soluğu eşinin yanında aldı.

İstanbul'a dönen Gala Caldirola ve kızı; karantina dönemini Mauricio Isla ile birlikte geçiriyor. Çalkantılı günler geride kalırken ikili arasındaki buzlar da eridi. Evliliklerini kurtaran çift, karantinada aşk tazeliyor. Öyle ki; yenge mutluluklarını Instagram'dan paylaşıp adeta düşman çatlatıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya