SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mauricio Isla'nın kızı Luz Elif ormanda kertenkele kovaladı!

FUTBOL | 13.10.2020 10:29

Mauricio Isla'nın kızı Luz Elif, annesi Gala Caldirola ile ormanda gezintiye çıktı. Başlarda çekinceli olan minik kız, annesinden aldığı cesaretle kertenkele bile kovaladı.

Mauricio Isla'nın kızı Luz Elif ormanda kertenkele kovaladı!

Fenerbahçe'den ayrılıp Türkiye macerasına nokta koyan Mauricio Isla; Arjantin, Şili ve İtalya'dan gelen teklifleri geri çevirip kariyerine Brezilya'da devam etme kararı almıştı. Flamengo ile 2 yıllık sözleşme imzalayan 32 yaşındaki sağ bek ve ailesi Brezilya'ya oldukça adapte olmuşa benziyor...

Isla, maç ve idmanlardan arta kalan zamanını ailesine ayırırken Gala Yenge ve Luz Elif, deneyimli oyuncu olmadan da Brezilya'yı karış karış gezmeye devam ediyor. Yenge, son olarak kızını ormana götürüp hem oksijen banyosu yaptırdı hem de doğadaki bazı küçük canlıları tanıttı...

Ormanda gezinirken karşılarına çıkan kertenkeleyi gören Luz Elif, sürüngeni dikkatlice inceledikten sonra korkup geriye kaçtı. Annesinden cesaret alan Luz Elif, ormanda kertenkeleyi bir güzel kovalayıp cesaretli bir kız çocuğu olduğunu kanıtladı. O anlar Gala Caldirola tarafından kameraya böyle alındı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya