SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Gherardini açıkladı! Umuyorum ki Obradovic...

FUTBOL | 24.05.2020 14:53

Maurizio Gherardini, katıldığı bir podcast programında Zeljko Obradovic'in geleceği hakkında çok önemli ifadeler kullandı.

Gherardini açıkladı! Umuyorum ki Obradovic...

Fenerbahçe Beko'nun genel menajeri Maurizio Gherardini, başantrenör Zeljko Obradovic'in sözleşme yenilemesine ilişkin ilginç bir beyanat verdi.

Backdoor Podcast'e konuk olan Maurizio Gherardini, Sarı - lacivertlilere şu an için 'evet' demeyen başarılı çalıştırıcıyla gelecekte masaya oturulacağını ve somut gelişmelerin yaşanacağını umduğunu belirtti.

“O çok büyük hoca”

Sözleşme yenileme görüşmelerine henüz başlamadıklarını belirten Gherardini, "O, en büyük hoca. Bu nedenle çok fazla fikir yürütülmesini etkileyen bir karakter. Bizim tarafımızda tüm görüşmeler, kulübümüzle gelecek hakkında daha somut düşünebildiğimizde başlayacaktır" ifadelerini kullandı.

İtalyan idareci, Fenerbahçe Beko’nun Sırp çalıştırıcıya kontrat önermeden önce takım ve transfer bütçesinin belirleyici faktör olacağını işaret etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya