SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

"Juventus Şampiyonlar Ligi fobisini bırakmalı"

"Juventus Şampiyonlar Ligi fobisini bırakmalı"

Şampiyonlar Ligi'nde grup mücadelesinde Atletico Madrid ile karşılaşacak olan Juventus'ta teknik direktör Maurizio Sarri, maç öncesinde basın toplantısı gerçekleştirdi.

Bonucci ile beraber basın toplantısına katılan Sarri, Juventus'un Devler Ligi'ndeki geçmişini de değerlendirdi.

Sözlerine Torino ekibinin fobisi ile başlayan İtalyan teknik adam, "Öncelikle Juventus, Şampiyonlar Ligi'ndeki anlamsız fobisini yenmeli. Bir başarı kazanacaksak böyle kazanırız." ifadelerini kullandı.

Miralem Pjanic'in de maç saatinde hazır olacağını belirten Sarri, "Biz Juventus'uz, sahaya her adımımızı attığımızda hedefimiz kazanmaktır. Fakat aynı şekilde biliyoruz ki bizimle ortak paydada olup aynı kaynaklara sahip olan 10-12 takım daha var." dedi.

İtalyan futbolunu Şampiyonlar Ligi'nde favori olarak görmediğini belirten Sarri, "Şu anda İtalyan futbolunu burada favori olarak görmüyorum. 20 yıl boyunca buradaki saygınlığımızı kaybettik. Bunun sebebi de kulüp başkanlarından, gazetecilere kadar herkes." açıklamalarında bulundu.

Şampiyonlar Ligi arenasının öneminden bahseden Sarri, "Bence bu lige net bir kararlılıkla beraber üzerinizde bir rahatlık ile de çıkmanız gerekiyor.  Rahat bir zihinle çıkmak her şeyi kolaylaştıracak. Anlamsız fobilerimizden kurtulmalıyız." dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya