SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Maurizio Sarri'ye İtalyan Postanesi'nden cevap geldi

FUTBOL | 12.02.2020 23:52

Juventus Teknik Direktörü Sarri, Milan maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi. İtalyan teknik adam kendisine sorulan "baskı" sorusuna ilginç bir yanıt verdi. Bu cevabın ardından İtalyan Postanesi, resmi bir açıklama yayınladı.

Maurizio Sarri'ye İtalyan Postanesi'nden cevap geldi

Juventus’un teknik direktörü Maurizio Sarri, İtalya Kupası’nda oynanacak Milan maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi. Gazetecinin sorduğu “Baskı altında çalışmak sizi zorluyor mu” soru üzerine Sarri, “Baskı altında çalışmak istemeseydim postanede çalışırdım” dedi. 61 yaşındaki teknik adamın bu cevabı İtalya'da büyük yankı uyandırdı.

"İtalyan Postanesi: Burada her şey yolunda"

Tecrübeli teknik adamın bu cevabı üzerine Türkiye'deki PTT’ye eş değer bir kurum olan Poste Italiane’den resmi açıklama geldi. İtalyan Postanesi “Juventus Teknik Direktörü Maurizio Sarri’nin iddia ettiklerinin tersine burada her şey yolunda” duyurusunda bulundu.

Açıklamanın devamında:

“İtalyan Postanesi , genç mezunlar için en cazip şirketlerden biridir. 2019’da en iyi borsa değerlerini gören İtalyan şirketleri arasındadır.”

İtalyan Postanesi’nin Sarri’ye verdiği yanıttan sonra tüm ülke bu konuyu konuşmaya başladı. Sosyal medyada ve birçok platformda sarkastik bir dille eleştirilen 61 yaşındaki teknik adam, bu konuyla ilgili açıklama yapıp yapmayacağı ise şimdiden merak konusu…

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya