SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Max Kruse’den yeni açıklama

FUTBOL | 05.04.2020 14:00

Fenerbahçe’nin Alman orta sahası Max Kruse, ülkesinin başlattığı bir yardım kampanyasına bağışta bulunarak, canlı yayında açıklamalar yaptı.

Max Kruse’den yeni açıklama

Fenerbahçe’nin Alman yıldızı Max Kruse, ülkesinin başlattığı Viva Con Agua adlı yardım kuruluşuna destek olma amacıyla canlı yayına katıldı. Yardım kuruluşuna bağışta bulunan Kruse, canlı yayında son zamanlarda yaşadıklarına dair de açıklamalarda bulundu.

“TÜRKİYE’DE İSTEDİĞİM HER ŞEYİ BULABİLİYORUM”

Koronavirüs testinin negatif çıktığını açıkladıktan sonra ilk kez konuşan Max Kruse, “Çok iyi hissediyorum. Spor aletlerim var bunlarla birlikte çalışıyorum, idmanlara devam ediyorum. Türkçeyi söktüm. Bazı şeylerin siparişlerini Türkçe olarak veriyorum. Ülkenin şartlar çok iyi, Almanya gibi değil. Orada şu an tuvalet kağıdı konusunda çok ciddi sıkıntılar yaşanıyor. Türkiye’ye gelirsek bu konuda hiçbir sıkıntı yok, marketler hep dolu” ifadelerini kullandı.

“SU ÇOK DEĞERLİ”

Afrika’ya yapılacak yardımla alakalı konuşan Kruse, “Su çok değerli, özellikle Uganda için. Ben yardım konusunda hep destek olmaya zaten çalışıyorum. Son zamanlarda yaşanan şeyler dolayısıyla tüm dünyada sıkıntılı süreçler yaşandı. İnsanlar işinden oldu, her şeylerini kaybediyorlar. Kendimi şu an iyi hissetmekteyim, hayatı doğal akışına bıraktım. Haliyle evdeyim” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya