SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Max Kruse'den fesihle ilgili olay itiraf!

FUTBOL | 21.06.2020 11:12

Fenerbahçe ile yollarını tek taraflı fesihle ayıran Max Kruse, kulüpten esas ayrılma sebebinin para olmadığını belirtti.

Max Kruse'den fesihle ilgili olay itiraf!

Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tek taraflı fesheden Max Kruse’dan olay itiraflar… Alman oyuncu, şubat ayından beri kendisine ödeme yapılmadığını gerekçe göstererek sarı-lacivertli kulüple olan sözleşmesini tek taraflı feshetmişti. Bunun üzerine çıkan tartışmalarda da Fenerbahçe Kulübü, Kruse’nin söylediklerinin yüzde 100 gerçeği yansıtmadığını beyan etti.

Fanatik’e konuşan Alman yıldız, profesyonel bir tutum içerisinde olmayan Fenerbahçe için şu ifadeleri kullandı:

“Ne yazık ki kulüp bana karşı profesyonelce davranmadı. Şubat ayından beri ödeme yapılmıyordu ve bununla ilgili çözüm önerisi getirmediler. Kulübün, oyuncularına bağlılığını ve saygısını göstermesi gerekiyor. Bu konuda gerekli adımlar atılmadı.”

“Türkiye’de çok mutluydum”

Türkiye’de bulunmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Kruse, “Açıkçası başka çarem yoktu. Ayrıldım. Bu benim kafamda olan bir düşünce değildi, anlık gelişti. Türkiye’yi çok seviyorum, Türkçe de öğrenmeye başlamıştım. Taraftarların ve insanların bana karşı tutumları da hoşuma gidiyordu. Her zaman kalbimin bir köşesinde olacaklar. Esas mesele para gibi gözükse de benim için birinci planda para olmadı. Davranış ve yönetim hiç doğru değildi. Yoksa sevdiğim yerden neden ayrılayım… Umarım herkes bana anlayış gösterir, bunu yapmam gerekiyordu” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya