SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mbaye Diagne gerçekleri... Neden kadroya alınmadı?

FUTBOL | 21.09.2021 13:04

İşte sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla teknik heyete göndermede bulunduğu iddia edilen Diagne’nin Alanyaspor maç kadrosuna alınmama sebebi…

Mbaye Diagne gerçekleri... Neden kadroya alınmadı?

Galatasaray’da Alanyaspor maç kadrosuna alınmayan Mbaye Diagne gerçeği ortaya çıktı! Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla teknik heyete göndermede bulunduğu iddia edilen Diagne’nin Alanyaspor maç kadrosuna alınmama sebebi…

11 Eylül cumartesi günü Trabzonspor maçı hazırlıkları tamamlandı ve hareket saati olarak saat 17.00 belirlendi. Ancak saatler 17.00’ye doğru gelirken; futbolcular teker teker otobüse binmeye başladı. Fakat Diagne ortalıkta yok!

Diagne’nin tüm takımı bekletmesine epey sinirlenen teknik direktör Fatih Terim, 17.05’te hareket edilmesi talimatını verir ve otobüs havaalanına doğru Diagne’siz yola çıktı.

Özel aracıyla havaalanına yetişen Diagne, kafileye katılır ancak ne Trabzonspor ne de Lazio maçlarında süre alabildi. Terim, Alanyaspor maçında da Diagne’yi kadroya almayınca Senegalli’den göndermeli paylaşımlar başladı. (Sabah - Mehmet Özcan)

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya